Dům U nových přátel

Dlouhodobý pronájem

Výhodné ceny

Dovolujeme si nabídnout ubytování v soukromém zařízení ve východních Čechách,  v pokoji s vlastním sociálním zařízením a dostatkem soukromí.

Naše rodinné ubytovací zařízení se nachází v obci Lichkov v podhůří Orlických hor s nádhernými výhledy na  jejich hřebeny. V okolí jsou lesy bohaté na houby , turistické stezky a cyklotrasy, nedaleko je farma na výrobu ovčích a kozích sýrů. V obci je autobusové i vlakové spojení ve směru – Hanušovice, Králíky, Letohrad, Lanšperk, Žamberk, Ústí nad Orlicí, Pardubice, Klodzko. Dolní Morava se stezkou v oblacích a nejdelším visutým mostem, v zimě s využitím sjezdovek a běžeckých tratí je vzdálena pouze 14 km, je zde i výchozí bod na Králický Sněžník. V létě jistě oceníte blízkost údolní vodní nádrže Pastviny. Dále se zde nachází vojenské muzeum, prodejna potravin a info centrum. Více informací o zajímavostech v okolí naleznete na https://www.ceskehory.cz/pruvodce/lichkov.html

Nabízíme dvou, tří a čtyřlůžkové pohodlně zařízené pokoje se sprchovým koutem, WC(max.25 lůžek). K dipozici hostům je privátní parkoviště, zahrada s pergolou a v létě možnost grilování a uzení v udírně.

Můžete si také objednat náš Dům za účelem firemních školení, prezentačních akcí, sportovních soustředění a ostatních služeb dle domluvy.

Při dlouhodobých pobytech smluvní ceny.

Ubytovaní mají možnost užívat infrasaunu - za poplatek.

Hosté mají možnost využívat společné prostory s  krbem  a televizí, velkou společenskou místnost plně vybavenou pro odpočinek i zábavu, klimatizovanou místnost s infra saunou a vnitřním bazénem-v zimních měsících bazén nezahříváme. Pro děti máme k zapůjčení společenské hry, stavebnice, hračky, knihy.

Nabízíme možnost využití širokého spektra aktivit pro volný čas.Místo je vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku i pro poznávání památek v širokém okolí .

Hosté si u nás mohou půjčit trekové hole.

Stravování : vlastní , jídelna a místnost pro přípravu a uchovávaní jídla je hostům k dispozici

                  nebo po domluvě

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný (pouze malá plemena)

Na louce u domu je možné postavit malý stan. 

Doporučujeme domácí obuv. Děkujeme

Celý objekt je nekuřácký.

Pro milovníky turistiky, cyklistiky ale i ty, kteří nevyhledávají zrovna aktivní dovolenou je k dispozici náš  Dům u nových přátel . Pokud hledáte komfortní a zároveň  levné ubytování v Orlických horách  a preferujete  ubytování v soukromí , je pro Vás tou správnou volbou. Patří k těm nejlepším z nabídky  ubytování Východní Čechy . Přijeďte se sami přesvědčit. Těšíme se na Vaši návštěvu.

darujpoukaz.cz , můžete darovat svým blízkým, známým poukazem s akční nabídkou

darujpoukaz.cz

akce

Fotografií:
1
Datum:
14. 11. 2023

Zobrazit

Budova

Fotografií:
11
Datum:
14. 1. 2018

Zobrazit

Pokoje

Fotografií:
14
Datum:
25. 12. 2017

Zobrazit

Okolí

Fotografií:
2
Datum:
25. 12. 2017

Zobrazit

Společné prostory

Fotografií:
7
Datum:
25. 12. 2017

Zobrazit

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting